Dovolte, abych vás vzal do numerologického stánku. Je zde prvotřídní numeroložka a ta už ví, kam mířím, ještě než začnu. (Jde o Barbaru Dillengerová.) Numerologie by se mohla zdát jako nejlineárnější ezoterická věda, jakou si můžete představit. Redukuje velká čísla na jedno a pak identifikuje energii toho jednoho čísla. Čísla jsou velmi lineární a existují v řadě, takže byste si mohli myslet, že představují lineární a singulární realitu. Takhle to vypadá. Ale není tomu tak.
Pojďme se trochu pobavit. Přijdete do numerologického stánku a tam vám řeknou, že máte číslo jedna. Vy se na to podíváte a řeknete: „A co to dělá?“ Ptáte se na to, co dělá ta energie pro vás. Co dělá ta jednička v krabici vašeho stvoření? Jak ji máte použít?
Takže, z naprosto předpojatého lineárního úhlu pohledu tam ta jednička sedí sama, dívá se na vás, a osoba ve stánku vysvětluje: „No, jednička znamená nové začátky.“ Řeknete si: „Díky, tak tohle to znamená. Skvělé. To je pěkné. Takže jsem se dozvěděl, že se můžu těšit na nové začátky.“Teď máte svou lineární odpověď, ne? Ale pojďme se na chvíli podívat na další dimenzi. Co si o tom myslí jednička? Ach ne, myslím, že jsem právě některé z vás ztratil. Čísla přece nemyslí! Možná ne ve vaší dimenzi, ale energii mají. Pojďme to prozkoumat.
Je to číslo a to nebylo vytvořené o samotě, ale vy na ně pohlížíte, jako by bylo samo. Myslíte si, že lidstvo vytvořilo nejdříve jedničku a pak počkalo pár let a objevilo dvojku? (Smích.) Ne. Nikdy nebylo samo. Nikdy. Vždycky bylo součástí nějakého číselného systému. Nemůžete strčit jedničku do krabice, ale vy jste to udělali, definovali jste ji a „použili“ tu informaci pro čtení.
Co si myslí jednička v té vaší 3D krabici? „Kde jsou moji přátelé? Kde jsou ostatní čísla? Nemůžete mě strčit do krabice!“
Je to kvantová jednička, ne lineární. Jednička se používá s ohledem na čísla, která má kolem sebe. Takže jaké jsou vlastnosti kolem jedničky v kontextu čtení? Znáte jejich historii? Byla to součást počítání? Pak se musíte ptát, jaký efekt má nula a dvojka sedící těsně vedle. Co kdyby byly součástí výpočtu? Co kdyby tam seděly jako jedno z čísel, které nazýváte pí? Má pak odlišnou energii? Vidíte, už to je mimo linearitu… mimo cokoli singulární či lineární.
Člověk se nemůže ptát: „Co to dělá?“ nebo „Co to znamená?“ Číslo samo o sobě nedělá nic, protože musí mít lidskou kvantovou energii, ke které se vztahuje. Pokud je numerolog opravdu dobrý, bude znát také historii jedničky, jak byla vytvořena, a vlivy čísel, která jsou kolem – jak minulé tak přítomné.
Podívejme se třeba na číslo sedm. Znáte jeho historii? Co kdyby pocházelo z čísla 691? Když sečtete cifry, dostanete 16. Když sečtete jedničku a šestku, dostanete sedm. V linearitě stojí sedmička sama a člověk se ptá: „Co to dělá?“ A vy řeknete, že reprezentuje královský majestát, posvátnost a všechny ty věci, které říká numerologie. Ale to číslo zná 691; vy jste ten, kdo ho „vydestiloval“ na sedmičku. A tak se musíte podívat i na to, co dělají čísla 6, 9 a 1 vedle sebe a jaký mají vztah k sedmičce, která vznikne po jejich sečtení.
Snažím se vám říct, že numerologie je kvantová a že se ve skutečnosti nemůžete podívat na číslo a zeptat se: „Co to dělá?“ Numerolog to dobře ví, a udělá co je v jeho silách, aby dal čísla dohromady s jinými, tak aby vytvořil kvantovou odpověď, podanou lineárně, která popisuje něco, co potřebujete vědět. To činí z numerologa kvantového tlumočníka.
„Co to dělá?“ se pak stane typem otázky, kterou by mohlo položit malé dítě ohledně slova „láska“, které leží na stránce. Počkám si, jak mu odpovíte. (Kryon se usmívá.)
Nebo si představte, že vezmete písmeno, vytáhnete ho z abecedy a oddělíte od systému, který byl vytvořen pro slova a komunikaci, a pak se zeptáte: „Co to dělá?“ Odpověď by totiž musela znít: „Bez ostatních písmen nic!“ Á, takže teď konečně chápete, že čísla jsou také jazyk? To také skutečně jsou.
Přidat komentář