Den Noosféry 2021: Portál Galaktické synchronizace

CO JE NOOSFÉRA (NOOSPHERE)?
„Noosféra je planetární sféra mysli nebo myslící vrstva planety Země.“ Abychom pochopili myšlenku Noosféry, musíme pozvednout naše vědomí a otevřít se nejobecnějším, elementárním a kosmickým principům života na Zemi.
Jako mentální plášť planety charakterizuje Noosféra mysl a vědomí jako jednotný jev. To znamená, že kvalita a povaha našich individuálních a kolektivních myšlenek, přímo ovlivňuje Noosféru a vytváří kvalitu našeho prostředí – biosféry.

Noosféra představuje průlom k novému vědomí, nové době a nové realitě vyplývající z biosférické krize. Toto spojení je známé jako přechod biosféra-noosféra.
Stejně jako je biosféra jednotou celého života a jeho podpůrného systému, Noosféra je jednotou celé mysli a jejích myslících vrstev. Takto lze Noosféru chápat jako souhrn mentálních interakcí celého života. V Noosféře existují evoluční ovládací panely, známé jako psi psi, systém ukládání a načítání všech mentálních programů.
Jako další fáze vývoje pozemské biosféry znamená Noosféra nástup kvalitativního / dimenzionálního posunu – přechod z jednoho stavu do druhého. Tuto perspektivu Noosféry jako evoluční událost vědecky předpokládal Pierre Teilhard de Chardin, známý francouzský paleontolog, stejně jako jeho kolega (s nímž v roce 1926 společně vytvořil slovo Noosféra), ruský geochemik Vladimír Vernadský ( viz Teorie a Historie Noosféry). Internet je trojrozměrný odraz Noosféry, forma proto-telepatie. Když je Noosféra plně aktivována, pak lidský druh zažije telepatii jako kolektivní normu. “
José Arguelles — “Manifesto for the Noosphere”
22. července je také považováno za DEN PÍ 😊 22/7), nejuznávanější matematickou konstantu na světě. Vědci často považují Pí za nejdůležitější a nejzajímavější číslo v celé matematice. Nikdy nemůžeme skutečně změřit obvod nebo plochu KRUHU, protože nikdy nemůžeme skutečně znát úplnou hodnotu pí. Pi () a Phi (φ) jsou obě iracionální čísla, což znamená, že jejich číslice navždy pokračují ve zdánlivě náhodném pořadí.
22. července (22/7) se také každý rok slaví svátek sv. Máří Magdalény. Jako ztělesnění původního otisku Božského ženství je velmi zajímavé poznamenat, že:
Datum zvolené k její poctě evokuje číslo Pí, číslo spojené s tajemstvím a dokonalostí zapsanou v KRUHU.
Písmeno M je 13. písmeno abecedy. Den Noosféry se slaví každý rok 26. den 13. měsíce. (26 = 13 + 13 = M + M = 26)
26 je dokonalý fraktál posvátného počtu 260 DNÍ, 260 KATUNS zahrnutých v cyklu 13-BAKTUN mayského dlouhého počtu.
26 je také dokonalý fraktál Plejádského Roku složeného z 26 000 pozemských let, známých také jako precese rovnodennosti.
DEN NOOSFÉRY = PÍ DEN
22. července také označuje vstup Slunce do souhvězdí Lva a slouží jako nebeský otvírák Lví Brány 8.8.21!
DEN NOOSFÉRY 2021 PORTÁL: 3333: 33
19. června 2021 znamenal dokončení 3300 DNÍ od tranzitu Venuše z roku 2012 a otevření 33denního okna Harmonické Rezonance do Dne Noosféry 2021 a dokončení 3333 dnů od průchodu Venuše slunečním diskem. (3333 odpovídá 100 cyklům po 33 dnech + 33 dnech).
22. července 2021 proto představuje vrcholný den harmonické rezonance mezi cykly Venuše (mezník 3333dní) a novými cykly Síria (mezník NS 1,33let).
OD PÍ DNE DO PÍ DNÍ
V počtu kalendáře Tzolkin, Den Noosféry 2021 odpovídá KIN 220 12 Sun, poslední den Harmonic 55 v rámci Harmonického Modulu 260dní. Číslo 55 drží 10. pozici na Fibonacciho posloupnosti.
Toto zarovnání uzavírá s velkou numerickou elegancí, tento 34. cyklus z 52let zahrnutých do nového cyklu Sirius 1 (1987–2039) přesně na gregoriánský rok končící na čísle 21. Čísla 21 a 34 drží 8. a 9. pozici ve Fibonacciho posloupnosti.
Rovněž v sobě drží vstup do „shlukového“ uzlu harmonické rezonance složeného z 5 DNÍ a 5 DAT, spojených s číslem PHI a zlatým poměrem napříč strukturou času. Číslo 5 (PHIve) drží 5. pozici na Fibonacciho posloupnosti … Podívejme se na ně podrobněji …
5 DNÍ PRO „TRANSFORMACI ČASU“
Na 13měsíčním, 28denním kalendáři označuje 21. července vstup do posledních 5 DNÍ roku. Starověcí Mayové pozorovali posledních 5 DNÍ jejich solárního kalendáře (Haab), jako posvátné okno času známé jako Wayeb. Proto je tento čas považován za „posvátné období“. Během této doby lidé využívají příležitosti k zamyšlení nad rokem, který se blíží k uzavření a přípravě jejich duší, myslí, srdcí a těl před vstupem do nového slunečního roku.
„Slovo Wayeb“ znamená „odpočinek, postel nebo vidění“. Je to však složené slovo z jazyka Yukatec Maya. „Cesta (Way)“ je kořenem sloves „spát“ a „snít“, zatímco „eb“ je přípona, která činí množný čas. Tímto způsobem se rozumí, že „Cesta (Way)“ je interpretována jako proces transformace osoby a po přidání přípony eb „se překládá jako„ Transformace Času “. – aprende.guatemala.com
Sdíleno v procítění silných povznášejících vln synchronicit,
Mikai.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *