Luna v harmonii se Sluncem
Měsíc stráví celý den ve znamení Berana, inspiruje náš smysl pro dobrodružství a podnikání. Dáváme přednost tomu, abychom čelili situacím a výzvám „čelem“ (hlava symbolicky vládne znamení Berana). Beran se cítí dobře a přirozeně v situacích, ve kterých se dokáže asertivně projevit. A s Lunou v Beranu máme chuť jít instinktivně do rizika. Neváháme se vrhat do neznámého. Přes ostatní harmonické aspekty, ovšem i dnes narazíme na napětí, související především s prací a ambicemi. Luna po celý den míří v kvadratuře na Pluto v Kozorohu. Opatrnost a především pokora jsou tedy na místě!
Dnešní den je každopádně prodchnut harmonickou lunární fází – Luna se nachází v trigonu na Slunce ve Lvu (8.03 hod. SELČ). Díky tomuto aspektu zažíváme vnitřní rovnováhu a klid, stabilitu a pocit, že cokoliv dnes začneme, zdárně dokončíme. Naše instinkty a chuť riskovat (Luna v Beranu) jsou vědomě propojeny s královským sebevědomím a odvahou, kreativitou a vnitřním respektem (Slunce ve Lvu). Díky tomu dokážeme oslovit druhé, přesvědčit je o svých záměrech a inspirovat k vyšším cílům a výkonům. Sedíme na pomyslném trůnu, a jsme vedením a inspirací pro druhé.
Slunce ve Lvu má doslova „královskou“ auru a v harmonii s Lunou v Beranu ji dokáže dostatečně dobře uplatnit. Vnitřní oheň nás intuitivně vede, víme přesně proč, kde a kudy. Jsme odhodlaní postavit se do čela jednání, týmu a ukázat svou individualitu, jedinečnost, ale i velkorysost. Přestože ještě pořád Mars a Merkur couvají, dnes se dokážeme také dívat vpřed. Jsme schopni mnohem lépe čelit minulosti, některá jednání, úkoly, dialogy tak můžeme zdárně dokončit. Jsme králové a královny. Využijme toho!
Krásné čtvrteční (s)plynutí přeje Pavlína
https://www.pavlinaholancova.cz
Přidat komentář